Czech  English - Deutsch

Rezervace

Zarezervujte si Vámi zvolený pokoj a vyčkejte na potvrzení rezervace.

Pokoje k rezervaci

Vaše rezervace bude odeslána na recepci penzionu. Očekávejte její potvrzení. V případě, že je ve Vašem termínu žádaný pokoj již zamluven, budeme Vás kontaktovat. V kalendáři níže se zobrazují pouze závazné rezervace.

Rezervujte si pokoj přes náš rezervační formulář a jako DÁREK od nás dostanete lístky do Středověkého vodního mlýna v Hoslovicích nebo do Strakonického hradu.

Zde vyplňte Vaše kontaktní údaje:

Plánovaná délka pobytu:

Vaše další přání či požadavky:
Vyberte pokoje k rezervaci:

Pokoj 1

2 jednolůžkové postele a 2 lůžka v patře. Pokoj s možností přistýlky. Okna jsou situovaná na východ s výhledem do zahrady a kostel Sv. Anny. Vybavení pokoje je TV, lednička, Wi-Fi, koupelna s WC a sprchovým koutem.


Pokoj 2

2 jednolůžkové postele a 2 lůžka v patře. Pokoj s možností přistýlky. Okna jsou situovaná na západ s výhledem na rybník a parkoviště. Vybavení pokoje je TV, lednička, Wi-Fi, koupelna s WC a sprchovým koutem.


Pokoj 3

2 jednolůžkové postele a 2 lůžka v patře. Pokoj s možností přistýlky. Okna jsou situovaná na západ s výhledem na parkoviště a do dvora. Vybavení pokoje je TV, lednička, Wi-Fi, koupelna s WC a sprchovým koutem.


Pokoj 4

2 jednolůžkové postele a 2 lůžka v patře. Pokoj s možností přistýlky. Okna jsou situovaná na východ s výhledem do zahrady a kostel Sv. Anny. Vybavení pokoje je TV, lednička, Wi-Fi, koupelna s WC a sprchovým koutem.


Pokoj 5

2 jednolůžkové postele v přízemí. Pokoj s možností přistýlky. Okna jsou situovaná na východ do zahrady k pergole, grilu, pískovišti a trampolíně. Vybavení pokoje je TV, lednička, Wi-Fi, koupelna s WC a sprchovým koutem.


Pokoj 6 - Bezbariérový pokoj

2 jednolůžkové postele v přízemí. Okna jsou situovaná na západ směrem k parkovišti, výhled je i do dvora. Vybavení pokoje je TV, lednička, Wi-Fi, koupelna s WC a sprchovým koutem. Koupelna je přizpůsobena pro osoby s tělesným postižením.


Apartmán

Šestilůžkový apartmán se 4 postelemi a 2 přistýlkami. Apartmán se nachází v samostatně stojící budově hned vedle vjezdu do Kraselovského Dvora. Vybavení pokoje je kuchyňský kout, TV, Wi-Fi, koupelna s WC a sprchovým koutem.